Eredmények

 

Az elmúlt hétvégén került megrendezésre Budapesten a Bolyai Matematika Csapatverseny országos szóbeli fordulója, amelyre a megyéből egyedül iskolánk Nyerő Négyes csapata kapott meghívást. A 8. osztályosok versenyében az 5. helyet sikerült a fiúknak megszerezniük.
A fiúk továbbtanulási tervei miatt ebben a felállásban ez volt az utolsó versenyük…
Ha már matematika, akkor jöjjenek a számok: 5 év – 4 megyei 1. helyezés, 1 megyei 2. helyezés, 1 országos 2. helyezés és a mai szóbeli fordulót követően egy országos 5. helyezéssel zárják „pályafutásukat”, az országos döntőben részt vett 93 magyarországi és 12 határon túli csapat között. Szupercsapat voltatok!

Köszönjük a Szülőknek a támogatást! A fiúknak további sikereket kívánunk!

A Kaán Károly Országos Természet és Környezetismereti verseny Országos döntőjén 6. helyezést ért el Takács Tímea 5. a osztályos tanuló

Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny megyei versenyének az eredményei:
6. helyezett – Szabó Marcell 8.c osztály
8. helyezett – Takács Dóra   7.b osztály
10. helyezett – Perlaki Luca 7.b osztály
 

Nagyillés Máté 6. b osztályos tanuló 1. helyezést ért el a TIT történelem levelező verseny megyei fordulóján.

Felkészítő tanára Beregszászi-Gulkás Noémi

A Kaán Károly Országos Természet és Környezetismereti verseny megyei fordulóján az
 
5. évfolyamon 
1. helyezett –  Takács Tímea 5.a osztályos tanuló
3. helyezett –  Szekerczés Noémi 5.a osztályos tanuló 
 
6. évfolyamon 
2. helyezett –  Szathmáry Zsombor Péter 6.b osztályos tanuló
3. helyezett –  Kitzing Sebő Tamás 6.b osztályos tanuló 
6. helyezett –  Nagyillés Máté 6.b osztályos tanuló
 
Felkészítő tanár: Farkas Éva
 
 

A Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia által meghirdetett „nyelvÉSZ” Anyanyelvi tanulmányi verseny megyei fordulójában az alábbi tanulóink megszerezték az első tíz hely valamelyikét:

5. helyezett Bálint Kristóf 1. a osztályos tanuló, Mihálik Ágnes tanítványa

6. helyezett Diós Boris Dóra 2. a osztályos tanuló, Uhrin Edit tanítványa

10. helyezett Varga-Kudlák Lilla 2. a osztályos tanuló, Uhrin Edit tanítványa

4. helyezett Sprőber Zalán János 3. a osztályos tanuló, Mezeiné Hőgye Erika tanítványa

3. helyezett Kitzing Sebő Tamás 6. b osztályos tanuló, Vámos Erika tanítványa

2. helyezett Szathmáry Zsombor Péter 6. b osztályos tanuló, Vámos Erika tanítványa

9. helyezett Berényi Gergő 6. a osztályos tanuló, Vágvölgyiné Mácsanszki Eleonóra tanítványa

9. helyezett Bánki Donát Brendon 8. c osztályos tanuló, Székely Istvánné tanítványa

7. helyezett Liker Áron 8. c osztályos tanuló, Székely Istvánné tanítványa

5. helyezett Szabó Marcell 8. c osztályos tanuló, Székely Istvánné tanítványa

 

Bánki Donát Brendon 7.c osztályos tanulónk

 MAGYARORSZÁG JÓ TANULÓJA JÓ SPORTOLÓJA 

  A díjat hazai és nemzetközi verseny-eredményeivel érdemelte ki.   

–  Utánpótlás Válogatott kerettag

–  Megyei Diàkbajnoksàg 1.

–  Diàkbajnoksàg 1.

–  Országos Bajnoksàg 2. 

–  Hungarian Kick-box World Cup 3. 

–  Czech Open 2. és 3.hely

–  Diàkolimpia 2.

-Zrínyi matekverseny csapat 1. 

Iskolánk JÓ TANULÓ JÓ SPORTOLÓ – díját is elnyerte

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei döntője Szép eredményt értek el iskolánk tanulói a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei döntőjén: Laczó Mira, Mézes Virág Emese, Mitró Benedek, Ollári Milán 4. a osztályos tanulók 5. helyezés, felkészítő: Mihálik Ágnes Dobai Fanni, Sprőber Dóra, Sprőber Hanna, Zahorán Bence 8. a osztályosok 2. helyezés, felkészítő: Vágvölgyiné Mácsanszki Eleonóra Áchim Nikolett, Fekete Gréta, Szijjártó Violetta, Völgyesi Anna 8. d osztályosok 6. helyezés, felkészítő: Vámos Erika Megyei Telc Angol Verseny Iskolánkban az angol munkaközösség szervezésében megrendezésre került az idegen nyelvi hét. A gyerekek amerikai palacsintát sütöttek és projekteket készítettek az angol ünnepekről, a hét zárásaként a 7. és 8. osztályosok mérték össze tudásukat a Megyei Telc Angol Versenyen. Iskolánk tanulói szép eredményeket értek el: Karancsi Dóra 7.b osztály IV. hely Taub Dominik 7.c osztály VI. hely                                                        Felkészítő tanár: Dr. Kissné Schusztek Szilvia Petneházi Zsombor 8.d osztály I. hely Tuska Panni 8. b osztály III. hely                                                       Felkészítő tanár: Baráthné Kutasi Györgyi