Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Eredményeink 
Bejelentkezés



Eredményeink

Tisztelt Látogató!

Ezen az oldalon tájékozódhat iskolánk tanulóinak és felkészítőinek eredményeiről, mind a tanulmányi versenyek területén, mind a sportban elért sikereikről.

2016/2017. tanév

Tanulmányi versenyek

Sikeres nyelvvizsgák - BME-B2/ középfok

A bizonyítványhoz jutott tanulók:
Hódos Andrea 8. d
Muri Konrád 8. d
Vas Botond 8. d
Felkészítő: Baráthné Kutasi Györgyi

* * *

Városismereti verseny - 2017. május 13.

Iskolánk csapata 6. b - 1.helyezés
A csapat tagjai:
Szatmáry Kata
Szabó Csenge
Endrődi Hanna
Kakas Levente
Felkészítő: Nagy Dávid

* * *

2017. évi nyelvvizsga eredmények

2017. május 9.
Vizsgaközpont: DExam
Szint: B2 (középfok)

NévOsztályÍrásbeliSzóbeliVizsga
Doba László8. b70%56%komplex
Galbicsek Noémi8. b72%64%komplex
Hadabás Andrea8. c58%74%komplex
Kiss Loretta8. b78%88%komplex
Mák Tamás8. c72%76%komplex

(Komplex: sikeres írásbeli és szóbeli vizsgarész)
Felkészítő: Tóth Magdolna

* * *

Alsó tagozatos helyesírási verseny - 2017. május 10.

II. évfolyam
A versenyen 26 tanuló vett részt
Szathmáry Zsombor 2. b - 1. helyezés
Felkészítő: Nagy Zsoltné
Simon Emma 2. a - 2. helyezés
Felkészítő: Uhrin Edit
Kovács Dorka 2. a - 3. helyezés
Felkészítő: Uhrin Edit

III. évfolyam
A versenyen 27 tanuló vett részt
Szeblák Vilmos 3. d - 1. helyezés
Felkészítő: Kincses Benjáminné
és
Machlik Vivien 3. a - 1. helyezés
Felkészítő: Mezeiné Hőgye Erika
Dancsó Nelli 3. b - 2. helyezés
Felkészítő: Kővári Éva
és
Zsótér Lola 3. c - 2. helyezés
Felkészítő: Hanyecz Andrásné
Takács Dóra 3. b - 3. helyezés
Felkészítő: Kővári Éva
és
Dohányos Anna 3. c - 3. helyezés
Felkészítő: Hanyecz Andrásné

IV. évfolyam
A versenyen 26 tanuló vett részt
Deák Bálint 4. d - 1. helyezés
Felkészítő: Podaniné Magát Katalin
Szabó Marcell 4. c - 2. helyezés
Felkészítő: Szendiné Solymosi Edit
Liker Áron 4. c - 3. helyezés
Felkészítő: Szendiné Solymosi Edit

* * *

Országos ELC angol nyelvi verseny - 2017. május 8.

A versenyen az országból 973 gyerek vett részt
Várhelyi Anna 4. d - 6. helyezés
Felkészítő: Lőrinczy Tünde
Kozma Laura Éva 3. b - 8. helyezés
Felkészítő: Tóth Magdolna
Mihály Bence 4. d és Tóth Gellér 3. d - 13. helyezés
Felkészítő: Lőrinczy Tünde
Mazán Ákos/i> 3. b - 15. helyezés
Felkészítő: Tóth Magdolna

* * *

Országos Bendegúz anyanyelvi tanulmányi verseny - 2017. május 6.

Szabó Csenge Virág 6. b - 6. helyezés
Felkészítő: Vámos Erika
Hartai Tamás
7. c - 5. helyezés
Felkészítő: Csomósné Tanka Ilona

* * *

Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny megyei döntője - 2017. április 22.

Hartai Tamás 7. c - 1. helyezés
Felkészítő: Farkas Éva

* * *

XXV. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny megyei fordulója - 2017. április 7.

Baráth Martin 6. a - 6.helyezés
Szabó Márton 5. b - 11.helyezés

 

Felkészítő: Farkas Éva és Domokosné Hugyik Ágnes

* * *

Országos Bendegúz anyanyelvi tanulmányi verseny - 2017. május 6.

Szabó Csenge Virág 6. b - 6. helyezés
Felkészítő: Vámos Erika
Hartai Tamás 7. c - 5. helyezés
Felkészítő: Csomósné Tanka Ilona

* * *

Városi népdaléneklési verseny - 2017. április 7.

1-2. osztályos korcsoport - egyéni kategória
Galovicz Gergő 2. c - bronz minősítés

1-2. osztályos korcsoport - csoportos kategória
2. c osztály - bronz minősítés
Galovicz Gergő, Szikora Bence, Zsóri Milán, Botta-Dukát Károly, Laczkó Melitta, Kurucz Alíz, Kiskó Panna, Bucsi Dalma, Erdei Jázmin

3-4. osztályos korcsoport - egyéni kategória
Szabó Marcell 4. c - ezüst minősítés

3-4. osztályos korcsoport - csoportos kategória
Lencsési dalosok 3. b és 4. c - ezüst minősítés és különdíj
3. b: Szabó Kriszta, Kozma Laura, Hajdú Sára Júlia, Szaszák Veronika, Dancsó Nelli, Biró Fanni, 4. c: Szabó Marcell, Melis Hanna, Karácsony Dénes, Gerlecz Panka

5-6. osztályos korcsoport - egyéni kategória
Sprőber Dóra 5. a - arany minősítés és különdíj

5-6. osztályos korcsoport - csoportos kategória
Lencsési karikázó 5. a, 6. b és 6. c - ezüst minősítés
5. a: Sprőber Hanna, Sprőber Dóra, Petrovszki Liza, 6. b: Szathmáry Kata, Krajcsovicz Kitti, Szabó Csenge, 6. c: Pétervári Tamara, Misik Máris, Lengyel Szamira

7-8. osztályos korcsoport - csoportos kategória
Demeter Dóra és Balog Réka 7. d - ezüst minősítés

Felkészítő: Hajtmann Ildikó

* * *

Városi prózamondó verseny - 2017. április 6.

Csete Benjamin - 2. helyezés
Sprőber Dóra - 3. helyezés
Felkészítő: Vágvölgyiné Mácsanszki Eleonóra

* * *

Városi könyvtárhasználati vetélkedő - 2017. április 6.

Csapat - 1. helyezés

Endrődi Hanna, Csicsely Berta és Tóth Gergő
Felkészítő: Vámos Erika, Illyésné Bencze Éva, Csomósné Tanka Ilona

* * *

Városi rejtvényfejtő verseny - 2017. április 6.

Hartai Tamás 7. c - 1. helyezés
Felkészítő: Csomósné Tanka Ilona

* * *

Térségi népdaléneklési verseny - 2017. április 6.
Mezőkovácsháza

Galovicz Gergő 2. c - 2. helyezés
Szabó Marcell 4. c - 1. helyezés
Sprőber Hanna 5. a - 1. helyezés
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

* * *

Városi mesemondó verseny - 2017. április 3.

Dancsó Nelli 3. b - 1. helyezés
Felkészítő: Kővári Éva
Kiss Martin 1. a - 2. helyezés
Felkészítő: Mihálik Ágnes
Szabó Marcell 4. c - 3. helyezés
Felkészítő: Szendiné Solymosi Edit

* * *

József Attila városi versmondó verseny - 2017. április 3.

Várhelyi Levente 1. c - 2. helyezés
Felkészítő: Szabó Ildikó
Sipos Hanna 2. b - különdíj
Felkészítő: Nagy Zsoltné
Szabó Marcell 4. c - 3. helyezés
Felkészítő: Szendiné Solymosi Edit
Sprőber Hanna 5. a - 3. helyezés
Felkészítő: Vágvölgyiné Mácsanszki Eleonóra
Lauri Vivien 8. d - 2. helyezés
Felkészítő: Vágvölgyiné Mácsanszki Eleonóra

* * *

Iskolai népdaléneklési verseny - 2017. március 21.

1-2. osztályos korcsoport - szóló kategória

Galovicz Gergő 2. c - kiemelt arany - városi verseny
Felkészítő: Hajtmann Ildikó
Szikora Bence 2. c - arany
Felkészítő: Hajtmann Ildikó
Szilágyi Kristóf 2. b - ezüst
Felkészítő: Medgyesiné Seprenyi Erzsébet

1-2. osztályos korcsoport - csoportos kategória
i>2. c osztály 10 fős csoport - kiemelt arany - városi verseny
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

3-4. osztályos korcsoport - szóló kategória

Dohányos Anna 3. c - arany
Felkészítő: Hanyecz Andrásné
Pálinkás Panna 3. c - ezüst
Felkészítő: Hanyecz Andrásné
Povázsai Sára 3. c - bronz
Felkészítő: Hanyecz Andrásné
Szabó Krisztina 3. b - ezüst
Felkészítő: Hajtmann Ildikó
Okányi Boglárka 3. d - ezüst
Felkészítő: Kajtor Edit
Kovács Martin 4. a - ezüst
Felkészítő: Csicselyné Nemes Anna

3-4. osztályos korcsoport - csoportos kategória

4. a osztály 6 fős csoport - ezüst
Felkészítő: Csicselyné Nemes Anna
3. c osztály 9 fős csoport - ezüst
Felkészítő: Hanyecz Andrásné
4. b osztály 5 fős csoport - arany
Felkészítő: Podaniné Magát Katalin
Lencsési Dalosok csapata - kiemelt arany - városi verseny
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

5-6. osztályos korcsoport - szóló kategória

Bereczki Katalin 5. d - arany
Felkészítő: Hajtmann Ildikó
Sprőber Hanna 5. a - arany városi - verseny
Felkészítő: Hajtmann Ildikóé

5-6. osztályos korcsoport - csoportos kategória

5. b osztály 7 fős csoport - arany
Felkészítő: Hajtmann Ildikó
5. c osztály 7 fős leány csoport - bronz
Felkészítő: Hajtmann Ildikó
Sprőber Hanna - Sprőber Dóra 5. a - arany
Felkészítő: Hajtmann Ildikó
5. c osztály 5 fős fiú csoport - bronz
Felkészítő: Hajtmann Ildikó
Dohányos Jázmin - Muha Petra 5. d - ezüst
Felkészítő: Hajtmann Ildikó
Lencsési Lencsési Karikázó Dalkör csapata 10 fős csoport - kiemelt arany - városi verseny
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

7-8. osztályos korcsoport - csoportos kategória

Demeter Dóra - Balog Réka 7. d - kiemelt arany - városi verseny
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

* * *

Bendegúz NyelvÉsz anyanyelvi megyei verseny - 2017. március 17.

Szabó Csenge Virág 6. b - 1. helyezés
Felkészítő: Vámos Erika
Körözsi Máté 3. a - 2. helyezés
Felkészítő: Mezeiné Hőgye Erika
Hartai Tamás 7. c - 2. helyezés
Felkészítő: Csomósné Tanka Ilona
Mitró Benedek 1. a - 3. helyezés
Felkészítő: Mihálik Ágnes
Zahorán Bence 5. a - 4. helyezés
Felkészítő: Vágvölgyiné Mácsanszki Eleonóra
Holecska Maja 1. c - 5. helyezés
Felkészítő: Szabó Ildikó
Zelenyánszki Nóra 5. c - 7. helyezés
Felkészítő: Székely Istvánné

* * *

ARANY ECSET - XXXIX. Városi gyermekrajz pályázat - 2017. március
"Családi kör"

Díjazottak:
Sprőber Hanna 5. a
Felkészítő: Czifrák-Kovács Erika

Bajczer Fanni 4. b
Hajdu Zalán 4. b
Felkészítő: Drienyovszki Zsuzsa

* * *

Curie Kémia Emlékverseny - 2017. február 25. - területi verseny

7. évfolyam
Hartai Tamás 7. c - 1. helyezés
Irimie Bianka 7. b - 2. helyezés
Korcsok Milán 7. d - 3. helyezés

8. évfolyam
Galbicsek Noémi 8. b - 4. helyezés
Alt Borbála 8. b - 6. helyezés
Felkészítő: Rúzsa Klára

* * *

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei forduló - 2017. február 17.

6. osztályos csapatverseny - 2. helyezés
Kakas Levente 6. b, Szabó Csenge Virág 6. b, Tuska Noémi Jázmin 6.a
Felkészítő: Bárdosné Kováts Éva és Nátor Anna

Egyéni verseny
2. évfolyam:
Katzing Gergő Tamás 2. b - 1. helyezés
Szathmáry Zsombor Péter 2. b - 5. helyezés
Felkészítő: Medgyesiné Seprenyi Erzsébet
3. évfolyam:
Perlaki Luca 3. b - 7. helyezés
Felkészítő: Marikné Püski Zsuzsa
4. évfolyam:
Karancsi Dóra 4. b - 13. helyezés
Felkészítő: Czifrák-Kovács Erika
5. évfolyam:
Magura Sára 5. b - 13. helyezés
Felkészítő: Kovácsné Csontos Mária
6. évfolyam:
Szabó Csenge Virág 6. b - 4. helyezés
Felkészítő: Nátor Anna

Iskolánk az összesítettben a 3. helyezést érte el a megyében.

* * *

Megyei TELC angol nyelvi verseny

Kiss Loretta 8. b 3. helyezés
Felkészítő: Tóth Magdolna

Hartai Tamás 7. c 1. helyezés
Tóth Gergő 7. c 3. helyezés
Felkészítő: Baráthné Kutasi Györgyi

* * *

Bolyai Matematika Csapatverseny - területi verseny

4. c (Karácsonyi Dénes, Liker Áron, Bánki Donát Brendon, Szabó Marcell) 5. helyezés
Felkészítő: Szemancsikné Kovács Edit

3. d (Balogh Szilvia, Tóth Gellért, Peres Csaba, Szeblák Vilmos) 5. helyezés
Felkészítő: Kajtor Edit

5. b - Újoncok (Magura Sára, Tuska Panni, Tusjak Dominik, Szabó Márton) 5. helyezés
Felkészítő: Kovácsné Csontos Mária

6. b - HACSEGRÉKA (Szabó Csenge Virág, Szathmáry Kata, Endrődi Hanna, Katzenbach Gréta) 6. helyezés
Felkészítő: Nátor Anna

* * *

Cipőkészítő verseny - Jókai Színház
Kvasz János 4. d 1. hely

* * *

Sport eredmények

Diákolimpia országos döntő - kösárlabda - 2017. június 9-11.

III. kprcsoport (fiú - 5-6. évfolyam) - 2. helyezés

A csapt tagjai: Bankó Zoltán Martin, Kakas Levente, Karancsi Máté, Kis Zsolt Benedek, Mohr Márkó, Nagy Benedek, Nagy Dominik, Tolnai Kristóf, Vodila Bence, Zahorán Bence

Diákolimpia országos elődöntő - kösárlabda

IV. kprcsoport (fiú - 7-8. évfolyam) - 2. helyezés

A csapt tagjai: Bondár Levente, Erdős Kristóf László, Hajdu Máté, Kakas Máté Antal, Kis Zsolt Benedek, Oláh Dominik, Papy Bence Zsolt, Török Tamás, Vas Botond, Vodila Bence

Felkészítő: Vida András, Czifrák Csaba

* * *

Diákolimpia országos döntő - megnyitó - 2017. június 9.

Az összevont labdajátékok diákolimpiai megnyitó ünnepségén iskolánk 2 tanulója: Udvari Tamara 5. c és Vodila Bence 6. a mondta az olimpiai esküt a színpadon, ez óriási megtiszteltetés!

* * *

SPORT XXI. atlétika verseny - 2017. május 5.

U9 (2009 - vagy annál fiatalabb) korcsoport

60 m-es futás (fiú):

Kiss Martin 1. a - 1. helyezés
Botta-Dukát Károly 2. c - 4. helyezés
Machlik Levente 1. d - 6. helyezés
Máté Bence 2. c - 7. helyezés

600 m-es síkfutás (fiú):

Kiss Martin 1. a - 2. helyezés
Botta-Dukát Károly 2. c - 3. helyezés
Máté Bence 2. c - 7. helyezés

600 m-es síkfutás (lány):

Simon Emma 1. a - 2. helyezés

U11 (2007 - 2008-as születésűek

60 m-es gátfutás (fiú):

Karácson Simon 3. b - 2. helyezés

Mazán Ákos 3. b - 4. helyezés
Vida András 3. b - 6. helyezés
Bárány Zalán 3. b - 7. helyezés

Kislabdahajítás (lány):

Takács Dóra 3. b - 5. helyezés
Knyihár Viktória 3. b - 6. helyezés
Perlaki Luca 3. b - 8. helyezés

800 m-es síkfutás (lány):

Perlaki Luca 3. b - 9. helyezés

U15 (2005 - 2006-os születésűek

1000 m-es síkfutás (fiú):

Zahorán Milán 5. c - 2. helyezés

Távolugrás (fiú):

Zahorán Milán 5. c - 4. helyezés

Távolugrás (lány):

Fekete Gréta 5. d - 2. helyezés

Kislabdahajítás (lány):

Udvari Tamara 5. c - 1. helyezés
Tóth Rebeka 5. b - 2. helyezés
Nagy Dorina 5. a - 3. helyezés

1000 m-es síkfutás (lány):

Völgyesi Anna 5. d - 8. helyezés

Felkészítő: Udvari Edina, Marikné Püski Zsuzsanna

* * *

Diákolimpia megyei döntő - atlétika - 2017. május 3.

III. korcsoport (lányok) csapatverseny - 2. helyezés

A csapt tagjai: Ancsin Krisztina, Károlyi Noémi, Nagy Dorina, Udvari Tamara, Pétervári Tamara, Fekete Gréta

Az elért magas pontszámuk miatt bejutottak az országos döntőbe (június 23-24. Debrecen).

Egyéni döntő
Kislabdahajítás:

Ancsin Krisztina - 1. helyezés
Udvari Tamara - 3. helyezés

Az eredményük alapján mindketten jogot szereztek az Országos Döntőben való részt vételre, 2017. június 24-én Debrecenben

Felkészítő: Udvari Edina, Marikné Püski Zsuzsanna

600m síkfutás:
Zahorán Milán - 2. helyezés

1500m síkfutás:
Zahorán Petra - 2. helyezés

Felkészítő: Udvari Edina, Marikné Püski Zsuzsanna

* * *

Diákolimpia körzeti döntő - atlétika - 2017. április 27-28.

I. korcsoport (lányok) csapatverseny - 4. helyezés
2 próba (kislabdahajítás, 40 m-es síkfutás)

A csapt tagjai: Takács Tímea, Ribár Zita (1.a); Gura Dóra, Latorczai Kamilla (2.a); Uhrin Luca, Bucsi Dalma (2.c)

I. korcsoport (fiúk) csapatverseny - 6. helyezés
2 próba (kislabdahajítás, 40 m-es síkfutás)

A csapt tagjai: Szabó Imre, Bencsik Milán, Nagy-Benedek Olivér, Berényi Gergő (2.a), Máté Bence, Botta-Dukát Károly (2.c)

Felkészítő: Udvari Edina, Marikné Püski Zsuzsanna

II. korcsoport (lányok) csapatverseny - 2. helyezés
2 próba (kislabdahajítás, 60 m-es síkfutás, távolugrás)

A csapt tagjai: Tacsi Dóra (3.b); Győri Virág, Váradi Virág, Gulyás Lora (4.d), Futaki Fruzsina (5.c), Tóth Rebeka (5.b)

Felkészítő: Udvari Edina, Marikné Püski Zsuzsanna

Tóth Rebeka (5.b) az egyéni összetett versenyben 1. helyezést ért el.

II. korcsoport (fiúk) csapatverseny - 3. helyezés
2 próba (kislabdahajítás, 60 m-es síkfutás, távolugrás)

A csapt tagjai: Urbán Ákos, Sztankó László (5.c), Szendrődi Patrik (4.a), Csicsely Levente (4.c), Mihály Bence, Szendi Roland (4.d)

Felkészítő: Udvari Edina, Marikné Püski Zsuzsanna

III. korcsoport (lányok) csapatverseny - 1. helyezés
2 próba (kislabdahajítás, 60 m-es síkfutás, távolugrás, 600 m-es síkfutás)

A csapt tagjai: Nagy Dorina, Károlyi Noémi (5.a), Udvari Tamara (5.c), Fekete Gréta (5.d), Ancsin Krisztina (6.b), Pétervári Tamara (6.c)

Felkészítő: Udvari Edina, Marikné Püski Zsuzsanna, Adorján László

Ancsin Krisztina (6.b) az egyéni összetett versenyben 1. helyezést ért el.

III. korcsoport (fiúk) csapatverseny - 6. helyezés
2 próba (kislabdahajítás, 60 m-es síkfutás, távolugrás, 600 m-es síkfutás)

A csapt tagjai: Ribár Tamás, Plavecz Zoltán (7.c), Bánfi Norbert, Vodila Bence (6.a), Kakas Levente (6.b), Zahorán Milán (5.c)

Felkészítő: Nagy Nihály

IV. korcsoport (lányok) csapatverseny - 4. helyezés
2 próba (kislabdahajítás, 100 m-es síkfutás, távolugrás, 800 m-es síkfutás, súlylökés)

A csapt tagjai: Szák- Kocsis Rebeka, Csicsely Berta, Faragó Gabriella, Purcsi Nóra, Nagy Tamara, Kiss Loretta (8. b)

Felkészítő: Bognár István

IV. korcsoport (fiúk) csapatverseny - 3. helyezés
2 próba (kislabdahajítás, 100 m-es síkfutás, távolugrás, 800 m-es síkfutás, súlylökés)

A csapt tagjai: Kiss-Schusztek Dániel, Piss Péter, Bodnár Levente, Demeter Nándor, Sipaki Patrik, Török Tamás

Felkészítő: Bognár István

* * *

Kézilabda Diákolimpia megyei döntő - 2017. április 4.

III. korcsoport - 1. helyezés

A csapt tagjai: Bucsi Lili, Csjernyik Boglárka, Pétervári Tamara, Barta Regina, Ancsin Krisztina, Udvari Tamara, Tóth Rebeka, Petrovszki Liza, Károlyi Noémi, Nagy Dorina, Áchim Nikolett, Gulyás Lora
Felkészítő: Udvari Edina

* * *

5. Várfürdő Kupa úszóverseny
Andrej Bálint 4. d területi 2. hely

* * *

Megyei Gyermek Ügyességi Verseny (lovas)
Váradi Virág 4. d megyei 1. hely

* * *

Kentaur Lovastorna
Váradi Virág 4. d megyei 2. hely

* * *

21. Mezei futóverseny I. korcsoport
Kiss Martin Attila 1. a országos 3. hely

* * *

21. Mezei futóverseny III. korcsoport
Zahorán Milán 5. c országos 2. hely

* * *

Lovastorna - Románia
Babinszki Dóra 7. d nemzetközi 1. és 2. hely

* * *

Kolonics György Emlékverseny – kenu sportág
U14-es korosztály 4000 m

Jurecska Márk 7. d országos 1. hely

* * *

Fittness Európa Bajnokság
Nagy Petra 6. a nemzetközi 1. hely

* * *

Hip-Hop Világbajnokság
Kucsera Réka és Tuska Noémi 6. a nemzetközi 12. hely

* * *

Streetball Bajnokság
Vodila Bence, Karancsi Máté és Bankó Martin 6. a országos 2. hely

* * *

Streetball Bajnokság
Kardos Liza 6. a megyei 1. hely

* * *

Diákolimpia - vívás
Tusjak Adrián 8. b területi 1. és 3. hely

* * *

Nemzetközi válogatott viadal - távgyaloglás
Zahorán Petra 8. d nemzetközi 2. hely

* * *

Ügyességi Csapatbajnokság - súlylökés
Török Tamás 8.a, Kovács Imre 8.d, Steigerwald Ernő 8.d, Bondár Levente 8.d, Kiss-Schusztek Dániel 8.d területi 3. hely

* * *

Ügyességi Csapatbajnokság - magasugrás
Zahorán Petra 8.d, Csicsely Berta 8.b, Faragó Gabriella 8.b, Purcsi Nóra 8.b területi 3. hely

* * *

Ügyességi Csapatbajnokság - távolugrás
Udvari Tamara 5.c, Szák-Kocsis Rebeka 8.b, Purcsi Nóra 8.b, Zahorán Petra 8.d. Faragó Gabriella 8.b területi 2. hely

* * *

Ügyességi Csapatbajnokság - kislabda hajítás
Udvari Tamara 5.c, Purcsi Nóra 8.b, Tóth Rebeka 5.b, Károlyi Noémi 5.a, Ancsin Krisztina 6.b területi 2. hely

* * *

Megyei Diákolimpia - úszóverseny
2017. február 15.
Nagy-Benedek Olivér 50 m-es hátúszás II. hely
Nagy-Benedek Olivér 50 m-es gyorsúszás III. hely
Andrej Bálint 50 m-es mellsúszás IV. hely
Andrej Bálint 50 m-es gyorsúszás VI. hely
Mitró Benedek 50 m-es gyorsúszás V. hely
Demeter Nándor 100 m-es gyorsúszás III. hely
Schåffer Martin 100 m-es gyorsúszás V. hely
II. korcsoport fiú csapat 4x50 m-es gyorsváltó V. hely
(Andrej Bálint, Susán Roland, Hajdu Andor, Kvasz János)
III. korcsoport fiú csapat 4x50 m-es gyorsváltó III. hely
(Kiss-Schusztek Dávid, Schindler Gergő, Halasi Erik, Pálenkás Zoltán)
IV. korcsoport fiú csapat 4x50 m-es gyorsváltó I. hely
(Demeter Nándor, Beharóczki Zoltán, Bencsik Bence, Schåffer Martin)
Felkészítő az egyesület

* * *

2015/2016. tanév

Tanulmányi versenyek

2016. évi nyelvvizsga eredmények

2016. május 23.
Vizsgaközpont: DExam
Szint: B2 (középfok)
Tanulócsoport: 8. b (emelt)

NévOsztályÍrásbeliSzóbeliVizsga
Bottó Vivien8. b72%70%komplex
Csontó Dániel8. b-64%szóbeli
Kucsera Robin8. b70%76%komplex
Lajos Márton8. b68%56%írásbeli
Máté Sára8. b62%64%komplex
Szaszák Barna8. b62%78%komplex
Szlúka András8. b84%68%komplex

(Komplex: sikeres írásbeli és szóbeli vizsgarész)
Felkészítő: Halasiné Szlovák Diána

* * *

NévOsztályÍrásbeliSzóbeli
Angyal Ágnes8. csikeressikeres
Blahut Barbara8. dsikeressikeres
Chrisztof Gergely8. csikeressikeres
Mézes Dávid8. csikeressikeres
Kiss Gergő8. csikeressikeres
Illyés Dávid8. csikeressikeres
Zana Attila8. csikeressikeres

Felkészítő: Baráthné Kutasi Györgyi

* * *

KRESZ 8-próba csapatverseny

2016. május 13.

A legügyesebb alsó tagozatos csapat iskolánk 4.a osztálya lett, megyei 1. helyezést ért el, az országos döntőre június 2-án kerül sor.
Felkészítő: Farkas Éva és Mezey Gyuláné

* * *

Városi népdaléneklési verseny

2016. április 15.

1-2. osztályos korcsoport

Szóló:

Bíró Fanni - Kiemelt arany minősítés (Felkészítő: Hajtmann Ildikó)
Kozma LAura Éva - Arany minősítés (Felkészítő: Hajtmann Ildikó)

Csoport:

Szaszák Veronika, Szabó Krisztina, Hajdú Júlia Sára - Arany minősítés (Felkészítő: Hajtmann Ildikó)

1. c osztály csapata - Bronz minősítés
Galovicz Gergő, Szikora Bence, Kiskó Panna, Erdei Jázmin, Zsóri Milán, Bálint Ármin, Madera-Domokso Patrícia, Uhrin Luca, Laczkó Melitta, Bucsi Dalma
(Felkészítő: Hajtmann Ildikó)

2. b osztály csapata - Ezüst minősítés
Bárány Zalán, Bondár Lili, Galbicsek Zsombor, Karácsony Simon, Perlaki Luca, Veszelka Regina, Török Nelli, Dancsó Nelli, Futó Györgyi, Takács Dóra
(Felkészítő: Hajtmann Ildikó)

3-4. osztályos korcsoport

Szóló:

Szabó Marcell - Arany minősítés (Felkészítő: Hajtmann Ildikó)

Csoport:

3. d osztály csapata - Ezüst minősítés
Váradi Virág, Steigerwald Kamilla, Várhelyi Anna, Szentesi Bettina
(Felkészítő: Podaniné Magát Katalin)

Sprőber Dóra, Sprőber Hanna - Arany minősítés (Felkészítő: Hajtmann Ildikó)

Petrovszki Liza, Hajdu Zoltán - Arany minősítés (Felkészítő: Hajtmann Ildikó)

3. c osztály csapata - Ezüst minősítés
Szabó Marcell, Karácsony Dénes, Simon Anna, Gerlecz Panka Lea, Valernovics Anna, Melis Hanna, Lévai Richárd
(Felkészítő: Hajtmann Ildikó)

5-6. osztályos korcsoport

Szóló:

Szilágyi Szabolcs - Kiemelt arany minősítés (Felkészítő: Hajtmann Ildikó)

Csoport:

A Lencsési Általános Iskola 5-6. osztályos csapata - Bronz minősítés
Szilágyi Szabolcs (6. b), Vulgarosz Leandrosz (6. d), Balog Réka (6. d), Pétervári Tamara (5. c), Misik Mária (5. c), Barta Regina (5. c), Lengyel Szamira (5. c), Endrődi Hanna (5. b), Szathmáry Kata (5. b), Krajcsovicz Kitti (5. b)
(Felkészítő: Hajtmann Ildikó)

7-8. osztályos korcsoport

Csoport:

A Lencsési Általános Iskola 7-8. osztályos csapata - Ezüst minősítés
Angyal Ágnes (8. c), Alt Borbála (7. b), Alt Sára (7. b), Galbicsek Noémi (7. b), Szák-Kocsis Rebeka (7. b), Purcsi Nóra (7. b), Kovács Nikolett (7. c), Szabó Kamilla (7. d), Lauri Vivien (7. d)
(Felkészítő: Hajtmann Ildikó)

Tanári különdíj: Hajtmann Ildikó

* * *

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

5. b
Endrődi Hanna
Katzenbach Gréta
Szabó Csenge Virág
Szathmáry Kata
megyei 1. helyezés
országos 2. helyezés
Felkészítő: Vámos Erika

5. a
Lévai Levente
Kása Roland
Vodila Bence
Papasvili György
megyei 5. helyezés
Felkészítő: Vágvölgyiné Mácsanszki Eleonóra

* * *

Papírmánia rajzpályázat

Szakál Martina - országos 1. helyezés
Oláh Lili - országos 3. helyezés
Felkészítő: Czifrák-Kovács Erika

* * *

Kiskarácsony országos karácsonyi csapatverseny

4. d
Tolnai Kristóf
Báló Kíra
Völgyesi Anna
Áchim Nikolett
országos 6. helyezés

4. d
Fekete Gréta
Dohányos Jázmin
Schneider Nóra
Bagyinka Adrienn
országos 9. helyezés
Felkészítő: Horváth Edit

* * *

A Simonyi helyesírási verseny megyei fordulójába jutottak:

Szabó Csenge Virág
Szathmáry Kata
Hartai Tamás
Irimie Bianka
Felkészítő: Vámos Erika, Csomósné Tanka Ilona és Székely Istvánné

* * *

Papírmánia rajzpályázat

Szakál Martina - országos 1. helyezés
Oláh Lili - országos 3. helyezés
Felkészítő: Czifrák-Kovács Erika

* * *

Curie kémia emlékverseny - egyéni

Galbicsek Noémi 7.b - 5. hely (területi)
Csicsely Berta 7.b - 6. hely (területi)
Szák-Kocsis Rebeka 7.b - 7. hely (területi)
Kucsera Robin 8.b - 2. hely (területi)
Tóth Szilvia 8.d - 3. hely (területi)
Lajos Márton 8.b - 5. hely (területi)
Felkészítő: Rúzsa Klára

* * *

Bolyai matematikai csapatverseny

3. c
Bánki Donát Brendon
Karácsonyi Dénes
Liker Áron
Szabó Marcell
területi 2. helyezés
Felkészítő: Szemancsikné Kovács Edit

* * *

Bolyai matematikai csapatverseny

7. b
Galbicsek Noémi
Szák-Kocsis Benjámin
Szák-Kocsis Rebeka
Tusjak Adrián
megyei/körzeti 6. helyezés
Felkészítő: Kovácsné Csontos Mária

* * *

Bolyai matematikai csapatverseny

5. b
Endrődi Hanna
Szabó Csenge
Szatmáry Kata
Katzenbach Gréta
megyei/körzeti 1. helyezés
országos 30. helyezés
Felkészítő: Nátor Anna

* * *

Bolyai matematikai csapatverseny

Fábián Fanni 5. b
Priskin István 5. b
Zahorán Bálint 5. b
Kucsera Réka 5. a
megyei/körzeti 2. helyezés
Felkészítő: Nátor Anna és Bárdosné Kováts Éva

* * *

Bolyai matematikai csapatverseny

6. c
Erdős Kristóf
Hartai Tamás
Nagy Alexandra
Plavecz Zoltán
megyei/körzeti 3. helyezés
Felkészítő: Farkasné Kurucsó Júlia

* * *

Bolyai matematikai csapatverseny

5. a
Lémi Levente
Kardos Liza
Vodila Bence
Kása Roland
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 15. helyezés
Felkészítő: Bárdosné Kováts Éva

* * *

Zrínyi Ilona matematika verseny

Nagy Patrik (4. c) megyei/körzeti 4. helyezés
Felkészítő: Balog Tibor
Kucsera Robin (8. b) megyei/körzeti 9. helyezés
Felkészítő: Kovácsné Csontos Mária
Szlúka András Tamás (8. b) megyei/körzeti 10. helyezés
Felkészítő: Kovácsné Csontos Mária
Szabó Csenge (5. b) megyei/körzeti 2. helyezés
Felkészítő: Nátor Anna
Kása Roland (5. a) megyei/körzeti 12. helyezés
Felkészítő: Bárdosné Kováts Éva
Hartai Tamás (6. c) megyei/körzeti 6. helyezés
Felkészítő: Farkasné Kurucsó Júlia

Zrínyi Ilona matematikai csapatverseny

Szabó Csenge (5. b)
Szatmári Kata (5. b)
Kása Roland (5. b)
megyei/körzeti 2. helyezés
Felkészítő: Nátor Anna és Bárdosné Kováts Éva

* * *

TELC megyei angol verseny

Kiss Loretta (7. b) 4. helyezés
Felkészítő: Halasiné Szlovák Diána
Szlúka András (8. b) megyei/körzeti 3. helyezés
Felkészítő: Halasiné Szlovák Diána
Bottó Vivien (8. b) megyei/körzeti 5. helyezés
Felkészítő: Halasiné Szlovák Diána
Szabó Csenge (5. b) megyei/körzeti 2. helyezés
Felkészítő: Nátor Anna
Chrisztof Gergely (8. c) megyei/körzeti 1. helyezés
Felkészítő: Baráthné Kutasi Györgyi
Blahut Barbara (8. d) megyei/körzeti 6. helyezés
Felkészítő: Baráthné Kutasi Györgyi

* * *

Erzsébethelyi megyei angol nyelvi csapaterseny

Kakas Levente 5. b
Barta Regina 5. c
Zahorán Bálint 5. b
Balog Réka 6. d
Vulgarasz Leandrosz 6. d
megyei 4. helyezés
Felkészítő: Lőrinczy Tünde

* * *

"Mesél majd az utókor" irodalmi pályázat

Katzenbach Gréta (5. b) városi 1. helyezés
Tóth Szilvia (8. d) városi 3. helyezés
Felkészítő: Vámos Erika

* * *

Kazinczy szépkiejtési verseny

Hartai Tamás (6. c) városi 1. helyezés
Felkészítő: Csomósné Tanka Ilona

* * *

Békés Megyei Könyvtár irodalmi pályázat

Alt Sára (7. b) városi különdíj
Felkészítő: Illyésné Bencze Éva

* * *

Horváth János matematika verseny

Kucsera Robin (8. b) városi 6. helyezés
Csontó Dániel (8. b) városi 10. helyezés
Felkészítő: Kovácsné Csontos Mária

* * *

Tréfás mesemondó verseny

Sprőber Dóra (4. a) városi 1. helyezés
Sprőber Hanna (4. a) városi 1. helyezés
Várhelyi Anna (3. d) városi 1. helyezés
Felkészítő: Mihálik Ágnes és Podaniné Magát Katalin

* * *

Bendegúz anyanyelvi verseny (városi)

Szathmáry Zsombor (1. b) továbbjutott
Körözsi Máté (2. a) továbbjutott
Kutasi Eliza (2. a) továbbjutott
Bánki Brendon (3. c) továbbjutott
Magura Sára (4. b) továbbjutott
Felkészítő: Nagy Zsoltné, Mezeiné Hőgye Erika, Szendiné Solymosi Edit és Kalmár Annamária

* * *

Körösök Völgye Natúrpark – "Szelektálj a zöldebb jövőért!" című rajzpályázat

Galbicsek Zsombor (2. b) városi díjazott
Felkészítő: Kővári Éva

* * *

Települési szilárdhulladék gazdálkodási rendszer fejlesztése – rajzpályázat "Újrahasznosított világ" címmel

Jantyik Nóra (2. b) városi különdíj
Felkészítő: Kővári Éva

* * *

Tollforgató szépírási verseny

Szalai Eszter (1. b) díjazott
Bittó Eszter (2. a) díjazott
Kozma Laura Éva (2. b) díjazott
Tacsi Dóra (2. b) díjazott
Zsótér Lola (2. c) díjazott
Felkészítő: Nagy Zsoltné, Mezeiné Hőgye Erika, Kővári Éva és Hanyecz Andrásné

* * *

Jókai Színház "Egérke és sajtkészítő verseny"

2. b osztály városi fődíj
Felkészítő: Kővári Éva

* * *

Jókai Színház "Szélkirály ruhája" ruhatervező verseny

Perlaki Luca (2. b) városi fődíj

Sport eredmények

Vívás

Tusjak Adrián (7. b)
október 25. Veresegyház kupa - 2. hely
november 6. Olimpici GP - Hajdúhadház - 1. hely
december 4. Olimpici GP - Szolnok - 3. hely
december 19. Karácsony kupa - Kondoros - 3. hely
január 31. Snina, Szlovákia - 1. hely
február 6. Olimpici GP - Budapest - 2. hely
február 19. Vidékbajnokság - Szolnok - gyermek korcsoport: egyéni és csapat 1. hely
február 20. Vidékbajnokság - Szolnok - újonc korcsoport: egyéni 3. hely, csapat 2. hely
február 21. Vidékbajnokság - Szolnok - serdülő korcsoport: egyéni 5. hely, csapat 2. hely
március 4. Olimpici GP - Bük - gyermek korcsoport: 2. hely
március 5. Olimpici GP - Bük - újonc korcsoport 1. hely

Korcsoportjában vezeti az országos ranglistát, egy korcsoporttal idősebbek között is az első 10-be került. Eddig 4 válogatott edzőtáborba hívták Adriánt a vívószövetség szponzorálásával ebben az idényben.

* * *

Lovassport

Dér Dorina (8. d)
Pegazus Lovas Egyesület
megyei 2. helyezés - Mezőhegyes
megyei 6. helyezés - Újkígyós

* * *

Kick-box

Kovács Barbara Ágota (8. d)
Országos Diákbajnokság kadett 2. hely
Országos bajnokság kadett 2. hely

* * *

Kosárlabda Diákolimpia 2015/2016

III. korcsoport (5-6. osztály) országos elődöntő 2. hely

Bankó Martin
Karancsi Máté
Kis Zsolt
Vodila Bence
Erdős Kristóf
Scherber Kristóf
Papy Bence
Bittó Bercel
Oláh Dominik
Kakas Levente
Tolnai Milán
Felkészítő: Czifrák Csaba

IV. korcsoport (7-8. osztály) megyei döntő 2. hely

Karácson Dávid
Kiss Vendel
Kefei Levente
Rubos Mihály
Török Tamás
Hajdu Máté
Bondár Levente
Kakas Máté
Győri Máté
Csapó Márton
Felkészítő: Czifrák Csaba

* * *

Mezei futóverseny: IV. korcsoport lányok:

Zahorán Petra (7. d) városi 1. helyezett

Blahut Barbara (8. d)
Kvasz Nikoletta (8. d)
Szák-Kocsis Rebeka (7. b)
Purcsi Nóra (7. b) városi 1. helyezés

Blahut Barbara (8. d)
Kvasz Nikoletta (8. d)
Szák-Kocsis Rebeka (7. b)
Purcsi Nóra (7. b) megyei 3. helyezés
Felkészítő: Adorján László

* * *

Ügyességi csapat bajnokság, magasugrás:

Blahut Barbara (8. d)
Szák-Kocsis Rebeka (7. b)
Purcsi Nóra (7. b)
Csicsely Berta (7. b) megyei 1. helyezés
Felkészítő: Adorján László

* * *

Kézilabda diákolimpia: III. korcsoport:

Szabó Kamilla (7. d)
Malkócs Petra (6. d)
Herczeg Noémi (6. c)
Bucsi Lili (5. a)
Csiernyik Boglárka (5. c)
Pétervári Tamara (5. c)
Tuska Noémi (5. a)
Ancsin Krisztina (5. b)
Udvari Tamara (4. c)
Tóth Rebeka (4. b)
Petrovszki Liza (4. a)
Károlyi Noémi (4. a)
körzeti 2. helyezés (tovább jutott a csapat a megyei elődöntőre)
Felkészítő: Udvari Edina

* * *

Játékos sportvetélkedő:

Mihály Áron (2. a)
Biró Fanni (2. b)
Mazán Ákos (2. b)
Csicsely Levente (3. c)
Pölöskey Panna (3. d)
Győri Virág (3. d)
Szendi Roland (3. d)
Nagy Dorina (4. a)
Tóth Rebeka (4. b)
Oláh Abigél (4. b)
Udvari Tamara (4. c)
Futaki Fruzsina (4. c)
Sztankó László (4. c)
Urbán Ákos (4. c)
Zahorán Milán (4. c)
Tolnai Kristóf (4. d)
Zsömbörgi Soma (4. d)
körzeti döntő 3. helyezés
Felkészítő: Marikné Püski Zsuzsa, Szabó Zoltánné, Udvari Edina

* * *

Körzeti mezei futóverseny, Békéscsaba I. korcsoport:

Tacsi Dóra (2. b) egyéni 9. helyezett
Felkészítő: Marikné Püski Zsuzsa, Kővári Éva

* * *

Körzeti mezei futóverseny, Békéscsaba I. korcsoport:

Tacsi Dóra (2. b)
Szekerczés Bianka (2. c)
Priskin Luca (2. a)
Benkő Dorka (3. b)
Várhelyi Anna (3. d)
csapat 2. helyezés
Felkészítő: Marikné Püski Zsuzsa, Kővári Éva

* * *

Körzeti mezei futóverseny, Békéscsaba II. korcsoport:

Tóth Rebeka (4. b) egyéni 3. helyezett
Felkészítő: Marikné Püski Zsuzsa, Udvari Edina

* * *

Körzeti mezei futóverseny, Békéscsaba II. korcsoport:

Tóth Rebeka (4. b)
Udvari Tamara (4. c)
Futaki Fruzsina (4. c)
Fekete Gréta (4. d)
Völgyesi Anna (4. d)
csapat 1. helyezés
Felkészítő: Marikné Püski Zsuzsa, Udvari Edina

* * *

Körzeti mezei futóverseny, Békéscsaba II. korcsoport:

Zahorán Milán (4. c) egyéni 2. helyezett
Felkészítő: Marikné Püski Zsuzsa, Udvari Edina

* * *

Körzeti mezei futóverseny, Békéscsaba II. korcsoport:

Zahorán Milán (4. c)
Urbán Ákos (4. c)
Zsömbörgi Soma (4. d)
Tolnai Kristóf (4. d)
Tusjak Dominik (4. d)
csapat 2. helyezés
Felkészítő: Marikné Püski Zsuzsa, Udvari Edina

* * *

Megyei mezei futóverseny, Orosháza II. korcsoport:

Tóth Rebeka (4. b)
Udvari Tamara (4. c)
Futaki Fruzsina (4. c)
Fekete Gréta (4. d)
Völgyesi Anna (4. d)
csapat 4. helyezés
Felkészítő: Marikné Püski Zsuzsa, Udvari Edina

* * *

Megyei mezei futóverseny, Orosháza II. korcsoport:

Zahorán Milán (4. c) egyéni 3. helyezett
Felkészítő: Marikné Püski Zsuzsa, Udvari Edina

* * *

Kosárlabda B-33 megyei döntő:

Karácsony Dávid (8. b)
Kefei Levente (8. d)
Kiss Vendel (8. d)
Győri Máté (8. d)
Felkészítő: Czifrák Csaba, Vida András

* * *

Megyei diákolimpia - úszás:

Komlódi Marcell (3. c)
50 m gyorsúszás: 1. helyezett
50 m hátúszás: 1. helyezett
Felkészítő: Fajó Csilla

* * *

Megyei diákolimpia - úszás:

Andrej Bálint (3. d)
50 m mellúszás: 1. helyezett
Felkészítő: Fajó Csilla

* * *

Városi és a megyei tornaverseny - diákolimpia:

Nagy Tamara (7. b)
Nagy Petra (5. a)
Nagy Vivien (7. c)
Katona Orsolya (5. a)
Kvasz Mercédesz (7. b)
csapat városi és megyei 2. helyezés
Felkészítő: Domokosné Hugyik Ágnes

* * *

Városi és a megyei tornaverseny - diákolimpia:

Nagy Petra (5. a) egyéni városi és megyei 2. helyezés
Felkészítő: Domokosné Hugyik Ágnes

* * *

Városi és a megyei tornaverseny - diákolimpia:

Nagy Tamara (7. b) egyéni városi és megyei 3. helyezés
Felkészítő: Domokosné Hugyik Ágnes

* * *

Futsal IV. korcsoport:

Dolezsán Dávid (8. b)
Csontó Dániel (8. b)
Buzitai Zsolt (8. c)
Novák Milán (8. d)
Gonda Ádám (8. c)
Kiss-Schusztek Dániel (7. d)
Sipaki Patrik (7. a)
Steigerwald Ernő (7. d)
Bánfi Dominik (7. d)
városi: 3. helyezés
megyei: 4. helyezés
Felkészítő: Bognár István

* * *

XXVII. Nagy Sándor Emlékverseny:

Andrej Bálint (3. d) mellúszás - megyei 1. helyezés

* * *

Mikulás Kupa:

Andrej Bálint (3. d) mellúszás - megyei 1. helyezés

* * *

Hód Kupa Cikluszáró bajnokság:

Andrej Bálint (3. d) mellúszás - nemzetközi 1. helyezés

* * *

Országos ranglista eredmény:

Andrej Bálint (3. d) 50 m mellúszás - országos 1. helyezés

* * *

2014/2015. tanév

Tanulmányi versenyek

"Szenvedélyünk az egészség" városi verseny - 2015.05.11.

7-8. osztály (csapat):
Kiss Dorina, Molnár Alexandra és Sikur Noémi (8.d) - 2. hely
Blahut Barbara, Kardos Lili és Tóth Szilvia (7.d) - 10. hely
Felkészítő: Farkas Éva

* * *

II. Városi angol verseny - 2015.05.09.

5. évfolyam:
Hartai Tamás - 3. hely
Felkészítő: Miklós Gábor

Őz Károly - 5. hely
Felkészítő: Tóth Magdolna

Tóth Gergő - 6. hely
Felkészítő: Miklós Gábor

Demeter Dóra - 8. hely
Felkészítő: Tóth Magdolna

Szakál Martina - 9. hely
Felkészítő: Lőrinczy Tünde

6. évfolyam:
Kiss Loretta - 4. hely
Felkészítő: Halasiné Szlovák Diána

Mák Tamás - 6. hely
Felkészítő: Tóth Magdolna

Csicsely Berta - 7. hely
Felkészítő: Halasiné Szlovák Diána

Beharóczki Zoltán - 8. hely
Felkészítő: Tóth Magdolna

Hódos Andrea - 9. hely
Felkészítő: Baráthné Kutasi Györgyi

Szák-Kocsis Rebeka - 10. hely
Felkészítő: Halasiné Szlovák Diána

Demeter Nándor - 11. hely
Felkészítő: Tóth Magdolna

7. évfolyam:
Chrisztof Gergely - 3. hely
Felkészítő: Baráthné Kutasi Györgyi

Blahut Barbara - 5. hely
Felkészítő: Baráthné Kutasi Györgyi

Szlúka András Tamás - 6. hely
Felkészítő: Halasiné Szlovák Diána

Bottó Vivien - 7. hely
Felkészítő: Halasiné Szlovák Diána

Kardos Lili - 9. hely
Felkészítő: Baráthné Kutasi Györgyi

8. évfolyam:
Karancsi Áron - 1. hely
Felkészítő: Tóth Magdolna

Sikur Noémi - 3. hely
Felkészítő: Tóth Magdolna

Molnár Alexandra - 5. hely
Felkészítő: Tóth Magdolna

Purcsi Kata - 9. hely
Felkészítő: Halasiné Szlovák Diána

* * *

Körös-Maros Nemzeti Park megyei csapatverseny döntő - 2015.04.27.

6. osztály:
Alt Borbála, Alt Sára és Mucsi Rebeka (6.b) - 1. hely
Csicsely Berta, Kiss Loretta, Szák-Kocsis Rebeka (6.b) - 6. hely
Felkészítő: Farkas Éva

* * *

Herman Ottó Országos Biológia Verseny megyei forduló - 2015.04.25.

7. osztály:
Szlúka András Tamás (7.b) - 11. hely
Felkészítő: Farkas Éva

* * *

Országos elsősegély ismereti verseny - 2015.04.19.

5-6. osztály (csapat):
Erdős Kristóf, Plavecz Zoltán és Szabó Péter (5.c) - 10. hely
Alt Borbála, Alt Sára és Galbicsek Noémi (6.b) - 11. hely
Felkészítő: Farkas Éva

* * *

XXIII. Kaán Károly Országos Természet-és Környezetismereti Verseny megyei forduló - 2015.04.17.

5. osztály:
Hartai Tamás (5.c) - 1. hely
Kárász Dóra (5.c) - 4. hely
Felkészítő: Farkas Éva

6. osztály:
Galbicsek Noémi (6.b) - 2. hely
Felkészítő: Farkas Éva

* * *

Bendegúz tanulmányi verseny - 2015.05.09.

Szabó Csenge Virág 4.b osztályos tanuló a Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XVI. tanulmányi versenyének országos döntőjén I. helyezést ért el.

Felkészítő: Nagy Zsoltné

* * *

Városi népdaléneklési verseny - 2015.04.17.

1-2. osztály (egyéni kategória): Szabó Marcell - ARANY minősítés
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

1-2. osztály (csoportos kategória): Lencsési Általános Iskola 2. d osztály csoportja - KIEMELT ARANY minősítés
Felkészítő: Podaniné Magát Katalin

1-2. osztály (csoportos kategória): Lencsési Általános Iskola „Angyalkórus” - EZÜST minősítés
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

1-2. osztály (csoportos kategória): Gerlecz Panka Lea és Szabó Marcell - EZÜST minősítés
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

3-4. osztály (egyéni kategória): Papasvili György - ARANY minősítés
Felkészítő: Uhrin Edit

3-4. osztály (csoportos kategória): Petrovszki Liza, Hajdú Zoltán - KIEMELT ARANY minősítés
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

3-4. osztály (csoportos kategória): Szentesi Nikolett, Tuska Noémi - EZÜST minősítés
Felkészítő: Uhrin Edit

5-6. osztály (egyéni kategória): Szabó Flóra - BRONZ minősítés
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

5-6. osztály (csoportos kategória): Lencsési Általános Iskola 5. d osztály csoportja - EZÜST minősítés
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

5-6. osztály (csoportos kategória): Lencsési Legények – Szilágyi Szabolcs, Lantos Lajos, Domokos Márk, Vulgarosz Leandrosz - EZÜST minősítés
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

5-6. osztály (csoportos kategória): Demeter Dóra, Balog Réka - BRONZ minősítés
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

7-8. osztály (egyéni kategória): Angyal Ágnes - BRONZ minősítés
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

7-8. osztály (csoportos kategória): Lencsési Lányok – Bartyik Réka, Purcsi Kata, Kiss Dorina - KIEMELT ARANY minősítés
Felkészítő: Hajtmann Ildikó

A díjátadásról képeket is megttekinthet.

* * *

Ezsébethelyi angol megyei verseny - 2015.03.07.

5-6. osztály (csapat): Balog Réka, Vulgarasz Leandrosz (5.d), Galbicsek Noémi (6.b) - 3. helyezés
Felkészítő: Lőrinczy Tünde

5-6. osztály (csapat): Demeter Dóra, Babinszki Dóra (5.d), Kiss Loretta, Purcsi Nóra (6.b) - 4. helyezés
Felkészítő: Tóth Magdolna és Halasiné Szlovák Diána

* * *

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló - 2015.02.20.

2. osztály: Bánki Donát Brendon (2.c) - 4. helyezés
Felkészítő: Szemancsikné Kovács Edit

3. osztály: Magura Sára (3.b) - 9. helyezés
Felkészítő: Udvari Edina

4. osztály (csapat): Endrődi Hanna, Szabó Csenge, Szathmáry Kata (4.b) - 2. helyezés
4. osztály (egyéni): Endrődi Hanna, Szathmáry Kata (4.b) - 11. helyezés
Felkészítő: Medgyesiné Seprenyi Erzsébet

7. osztály: Szlúka András (7.b) - 4. helyezés
Felkészítő: Kovácsné Csontos Mária

* * *

Kazinczy Szép Magyar Beszéd Verseny - 2015.01.23.

5-6. osztály: Szák-Kocsis Rebeka (6.b) - 3. helyezés
Felkészítő: Illyésné Bencze Éva

7-8. osztály: Bartyik Réka (8.b) - 2. helyezés
Felkészítő: Csomósné Tanka Ilona

* * *

A Bolyai Matematika Csapatversenyt először 2004 őszén rendezték meg Budapesten, 5-8. osztályos diákok évfolyamonként szerveződő 4 fős csapatai számára. A következő években több megyéből is csatlakoztak, valamint 3-4. osztályosok is beneveztek. A 2014/2015. tanévben a versenyt az egész ország, valamint Kovászna, Hargita, Bihar és Kolozs megye területén is meghirdették 3-8. osztályos tanulók részére.

A megyei írásbeli fordulót 2014. október 17-én rendezték Békéscsabán a Petőfi Utcai Általános Iskolában. A díjátadás 2014. november 6-án volt Gyulán a Zeneiskolában. Az első 6 csapatot díjazták évfolyamonként.

Helyezések:

Negyedik évfolyam: 1. hely: "Négy nyertes" csapat - Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (177 pont)

Endrődi Hanna, Fábián Fanni Anita, Szabó Csenge Virág, Szathmáry Kata Nóra
Felkészítő: Medgyesiné Seprenyi Erzsébet

A csapat az országos döntőbe jutott.

* * *

6. hely: "Kreatív-prímek" csapat - Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (145 pont)

Saral Rafet Dávid, Juhász Fruzsina, Oláh Krisztián, Nánási László
Felkészítő: Nátor Anna és Bárdosné Kováts Éva

Sportversenyek

Körzeti Kézilabda Diákolimpia - 2015.02.16.

Lányok - III. korcsoport 3. helyezés

Felkészítő: Udvari Edina

* * *

Megyei tornaverseny - 2015.01.27.

Fiúk - II. korcsoport 1. helyezés

A csapat tagjai: Bánfi Norbert, Lévai Levente, Husvét György, Mészáros Márk, Sárvári Levente, Szabadkai Zalán, Petrovszki István

Egyéniben:

  1. Petrovszki István
  2. Bánfi Norbert
  3. Husvét György

Lányok - III-IV. korcsoport 2. helyezés

A csapat tagjai: Nagy Vivien, Tóth Boglárka, Nagy Tamara, Kvasz Nikolett, Szabó Kitti, Tassi Kitti

Felkészítő: Domokosné Hugyik Ágnes

* * *

Megyei Diákolimpia - Úszás
2015. január 28-29.

VersenyzőVersenyszámHelyezés
Andrej Bálint 50 m mellúszás 2.
Ancsin Zsófia 100 m mellúszás 3.
Komlódi Marcell 50 m gyorsúszás 5.
Jurecska Márk 100 m gyorsúszás 5.
Schindler Imre 100 m pillangó úszás 5.
Vidovenyecz Zsombor, Zahorán Bálint,
Borszéki Dániel, Halasi Erik
II. kcs. 4x50 m fiú gyorsváltó 3.
Demeter Nándor, Schäffer Martin,
Schindler Imre, Diós Richárd
II. kcs. 4x50 m fiú gyorsváltó 3.

Felkészítő: Fajó Csilla

2013/2014. tanév

Tanulmányi versenyek

VersenyVersenyszámHelyezésTanuló neveFelkészítő
Curie Kémia Emlékverseny Kémia 20. Karancsi Áron Rúzsa Klára
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés 5. Tóth Géza Gergő Székely Istvánné
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés 6. Szák-Kocsis Benjámin Illyésné Bencze Éva
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés 7. Galbicsek Noémi Székely Istvánné
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés 8. Plavecz Zoltán Csomósné Tanka Ilona
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés/
csapat
4. Csanálosi Anada Székely Istvánné
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés/
csapat
4. Dudás Attila Székely Istvánné
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés/
csapat
4. Plavecz Zoltán Csomósné Tanka Ilona
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés/
csapat
4. Ragály Emese Székely Istvánné
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés/
csapat
4. Tóth Géza Gergő Székely Istvánné
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés/
csapat
5. Hartai Tamás Csomósné Tanka Ilona
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés/
csapat
5. Purcsi Kata Csomósné Tanka Ilona
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés/
csapat
6. Fábián Attila Csomósné Tanka Ilona
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés/
csapat
7. Nagy Alexandra Csomósné Tanka Ilona
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés/
csapat
7. Ragály Levente Csomósné Tanka Ilona
Csabagyöngye Kupa- Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny Keresztrejtvényfejtés/
csapat
8. Trucz Tamara Csomósné Tanka Ilona
Lila vegyész Kémia Verseny Országos döntő: 2014.05.24. Kémia 5. Juhász Fruzsina Rúzsa Klára
Lila vegyész Kémia Verseny Országos döntő: 2014.05.24. Kémia 9. Sikur Noémi Rúzsa Klára
Lila vegyész Kémia Verseny Országos döntő: 2014.05.24. Kémia 12.+ Dudás Attila Rúzsa Klára
Lila vegyész Kémia Verseny Országos döntő: 2014.05.24. Kémia 12.+ Nagy Petra Rúzsa Klára
Lila vegyész Kémia Verseny Országos döntő: 2014.05.24. Kémia 12.+ Purcsi Kata Rúzsa Klára
London Bridge országos angol verseny Angol nyelv 10. Galbicsek Noémi Lőrinczy Tünde
London Bridge országos angol verseny Angol nyelv 10. Molnár Alexandra Tóth Magdolna
London Bridge országos angol verseny Angol nyelv 13. Sikur Noémi Tóth Magdolna
London Bridge országos angol verseny Angol nyelv 15. Demeter Nándor Viczián Éva
London Bridge országos angol verseny Angol nyelv 15. Jánosi Kata Viczián Éva
Országos történelem verseny Történelem 13. Székely Károly Vágvölgyiné Mácsanszki Eleonóra
Titok országos angol levelező verseny Angol 8. Szendi Gábor Lőrinczy Tünde
Titok országos angol levelező verseny Angol/csapat 16. Ancsin Zsófia Tóth Magdolna
Titok országos angol levelező verseny Angol/csapat 16. Babinszki Dóra Tóth Magdolna
Titok országos angol levelező verseny Angol/csapat 24. Molnár Alexandra Tóth Magdolna
Titok országos angol levelező verseny Angol/csapat 24. Sikur Noémi Tóth Magdolna
Titok országos angol levelező verseny Angol/csapat 24. Kiss Dorina Tóth Magdolna
Titok országos angol levelező verseny Angol/csapat 24. Durst Antónia Tóth Magdolna
Titok országos angol levelező verseny Angol/csapat 3. Gera Gara Lőrinczy Tünde
Titok országos angol levelező verseny Angol/csapat 3. Tolnai Milán Lőrinczy Tünde
XXV. Zrínyi Ilona Matematika Verseny Matematika 24. Szabó Csenge Virág Medgyesiné Seprenyi Erzsébet

Sportversenyek

VersenyVersenyszámHelyezésTanuló neveFelkészítő
Diákolimpia párbajtőr 1. Tusjak Adrián Pusztai Péter
Diákolimpia párbajtőr 3. Tusjak Dominik Pusztai Péter
Diákolimpia labdarúgás 8. Balázsházi Réka Bognár István
Diákolimpia labdarúgás 8. Csanálosi Anada Bognár István
Diákolimpia labdarúgás 8. Fábián Krisztina Bognár István
Diákolimpia labdarúgás 8. Fuderer Nikoletta Bognár István
Diákolimpia labdarúgás 8. Hajdú Zsuzsanna Bognár István
Diákolimpia labdarúgás 8. Kovács Zsuzsanna Bognár István
Diákolimpia labdarúgás 8. Kőszáli Anett Bognár István
Diákolimpia labdarúgás 8. Lantos Liliána Bognár István
Diákolimpia labdarúgás 8. Lestyán Éva Bognár István
Diákolimpia labdarúgás 8. Uhrin Bettina Bognár István
Diák Olimpia III-IV. korcsoport B33 országos döntő kosárlabda 2. Oláh Krisztián Czifrák Csaba-Vida András
Diák Olimpia III-IV. korcsoport B33 országos döntő kosárlabda 2. Rudner Dávid Czifrák Csaba-Vida András
Diák Olimpia III-IV. korcsoport B33 országos döntő kosárlabda 2. Runa Tamás Czifrák Csaba-Vida András
Diák Olimpia III-IV. korcsoport B33 országos döntő kosárlabda 2. Salamon Tamás Czifrák Csaba-Vida András
V. "Mozgásjavító" Kupa Országos Ügyességi verseny "Ügyességi játékok" 1. Pintér Bálint Meleg-Vasas Tímea
V. "Mozgásjavító" Kupa Országos Ügyességi verseny "Ügyességi játékok" 1. Szabó Márton Meleg-Vasas Tímea
V. "Mozgásjavító" Kupa Országos Ügyességi verseny "Ügyességi játékok" 3. Nádas Bálint Meleg-Vasas Tímea
V. "Mozgásjavító" Kupa Országos Ügyességi verseny "Ügyességi játékok" 3. Rácz Izsák Meleg-Vasas Tímea

Copyright © by -sziti- 2011 - 2017
All Rights Reserved - Minden jog (beleértve minden jogot) fenntartva